کد خبر: 4057401
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با بیان اینکه جهادگران بسیجی در عرصه محرومیت‌زدایی پیشرو هستند، گفت: اردو‌های جهادی بسیج عرصه‌ای برای معنویت‌افزایی، تجربه‌اندوزی و تربیت نسل نوجوان و جوان برای قبول مسئولیت‌های مهم در آینده کشور است.

سرهنگ پاسدار عبدالله‌زاده، جانشین فرماندهی سپاه فجر به گزارش ایکنا از فارس، سرهنگ پاسدار عبدالله‌زاده، جانشین فرماندهی سپاه فجر در بازدید از طرح‌های محرومیت زدایی در مناطق حاشیه شهر شیراز گفت: بسیجیان همواره در خدمت‌رسانی به مردم پیشقدم بوده‌اند و امروز جوانان مؤمن و انقلابی در قالب گروه‌های جهادی بسیج در سراسر استان فارس در حال فعالیت در حوزه‌های محرومیت‌زدایی و یاری‌رسانی به اقشار نیازمند هستند.

وی گفت: جهادگران بسیجی در عرصه محرومیت‌زدایی پیشرو هستند و اردو‌های جهادی بسیج عرصه‌ای برای معنویت‌افزایی، تجربه‌اندوزی و تربیت نسل جوان برای قبول مسئولیت‌های مهم در آینده کشور است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر به حضور پُرشور نوچوانان و جوانان در گروه‌های جهادی بسیج اشاره کرد و گفت: این حضور پُرشور و فعالانه گُواه سرزندگی روحیه بسیجی و تفکر کار جهادی است که برای اقشار محروم نیز اُمیدآفرین خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: سپاه فجر استان فارس با تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود از پروژه‌های محرومیت‌زدایی جهادگران بسیجی حمایت می‌کند.

عبدالله‌زاده اظهار کرد: جهادگران همواره به دنبال خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم و کم برخوردار هستند و در این رزمایش جهادگران فاطمی به خوبی توانایی و میزان خدمات رسانی این جهادگران عزیز را مشاهده کردیم بیش از ۱۱۰۰ گروه جهادی در این مدت اخیر خدمات مختلفی را در سطح استان فارس و در زمینه‌های فنی و عمرانی، کارآفرینی و اشتغال‌زایی، بهداشت و سلامت، فرهنگی و اجتماعی، آموزشی و تحصیلی و ... ارائه کردند.

بنابه گفته جانشین فرمانده سپاه فجر، در طول این رزمایش جهادگران فاطمی فقط در محله‌ها و روستا‌های حاشیه‌ای شهر شیراز ساخت ۱۹ مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) آغاز شده و بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی توسط گوه‌های جهادی توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: