کد خبر: 4056376
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰

جزئیات آثار دریافتی توسط دبیرخانه همایش ملی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس از دریافت ۲۱۲ مقاله در محورهای مختلف توسط دبیرخانه این همایش خبرداد.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار سعید کوشکی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس  امروز، ٢١ اردیبهشت ماه در نشست خبری که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز  در دانشگاه آزاد اسلامی فارس برگزار شد با اشاره به  برگزاری همایش ملی 《ترویج فرهنگ ایثار و شهادت》گفت: ۲۱۲ مقاله در محورهای  مختلف توسط دبیرخانه این همایش دریافت شده است.

کوشکی تصریح کرد: تعداد ۱۹۱ مقاله بر اساس نظر داوران تخصصی که متشکل از ۳۸ نفر از اساتید دانشگاه های مختلف کشور بوده، در قالب‌های شفاهی، پوستر و چاپ در کتابچه مورد پذیرش واقع شده است.

به گفته وی، طبق تصمیم شورای سیاست گذاری و کمیته علمی همایش به تعداد ۳۰ مقاله برتر همایش با تایید کمیته داوران و علمی، لوح برتر و جوایزی اهدا خواهد شد.

 مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس در پایان گفت: همچنین ذیل برگزاری این همایش، کمیته هم اندیشی و ترسیم سند همایش توسط نخبگان لشکری و کشوری و اساتید برجسته و متبحر در این زمینه برگزار می‌شود و نسخه نهایی این گفتمان در کنار کتابچه همایش به چاپ و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha