کد خبر: 4225775
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۹
در گفت‌وگو با ایکنا مطرح شد

رئیس‌جمهور به هدایت‌ها و حمایت‌ها توجه کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با تأکید بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از رئیس‌جمهور منتخب کشور گفت: رئیس‌جمهور به هدایت‌ها و حمایت‌ها اهتمام داشته باشد تا بتواند خواسته‌های مردم را اجابت کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارسحجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، در خصوص برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم بیان کرد: برگزارکنندگان انتخابات و دولتمردان در برهه‌های مختلف ثابت کردند که امانت‌دار خوبی هستند و طبق خواسته مردم فرد منتخب را معرفی می‌کنند.

وی ادامه داد: از این پس همه باید به خواست اکثریت مردم احترام بگذارند چه آن‌هایی که رأی دادند چه آن‌هایی که رأی ندادند. طبق قوانین جمهوری اسلامی منتخب اکثریت مردم، رئیس‌جمهور همه محسوب می‌شود و همه موظف هستند همکاری، پشتیبانی، حمایت و احترام کنند.

ملک‌مکان با اشاره به راه‌های موفقیت در امور کشور اظهار کرد: اگر رئیس‌جمهور منتخب می‌خواهد موفق شود و اراده و خواست مردم را محقق کند، باید نقاط قوت دولت‌های گذشته را تقویت کند و ضعف‌های دولت گذشته را تکرار نکند. از  تجربه‌های تلخ و شکست‌های گذشته عبرت بگیرد و راه‌هایی که منجر به شکست و ناکامی شده است را مجدد تکرار نکند.

وی با تأکید بر اینکه هر رئیس‌جمهوری که همراه و گوش به فرمان ولی فقیه و اطاعت‌پذیری بالایی داشته باشد مسلماً موفق خواهد بود، گفت: ان‌شاءالله با حمایت مردم و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت کشور خواهیم بود. رئیس‌جمهور به این هدایت‌ها و حمایت‌ها توجه کند تا موفق شود و خواسته‌های مردم را اجابت کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با یادآوری اینکه استکبار جهانی با اصل نظام‌ جمهوری اسلامی مخالف است و با شخص رئیس‌جمهور مشکلی ندارند، ادامه داد: استکبار جهانی نظام‌ جمهوری اسلامی را قبول ندارد و پس از چندین سال تلاش متوجه شده است که باید برخورد خود را عوض کند، بنابراین نباید به لبخندهای استکبار توجه کرد و به وعده‌های دشمن‌ امیدوار بود. باید به ظرفیت‌های داخلی توجه کرد.

ملک‌مکان با تأکید بر اینکه باید به توانمندی جوانان خودمان توجه کنیم و به آن‌ها میدان بدهیم، گفت: کشورهای مختلف در وعده صادق نتوانستند جلوی فرود موشک‌های ایران را بگیرند و این را مدیون جوانان ایران هستیم.

وی با بیان اینکه دولت می‌تواند در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، علمی و در زمینه‌های دیگر به این ظرفیت‌های داخلی تکیه کند، تأکید کرد: به جوانان خودمان اعتماد کنیم و چشم امید به دشمن نبندیم.

انتهای پیام
captcha