کد خبر: 4087291
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲

ارزش‌های اسلامی بیش از هر زمان دیگری در دفاع مقدس متبلور شد

فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور ارزش‌های جامعه اسلامی است، گفت: این ارزش‌ها در جریان دفاع مقدس بیش از هر زمان دیگری متبلور شد.

امیر ابوالقاسم رضایی، فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه  و بویراحمدبه گزارش ایکنا از فارس، همزمان با سراسر کشور و به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی امروز، 31 شهریورماه در شیراز برگزار شد.

امیر ابوالقاسم رضایی، فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه  و بویراحمد در این مراسم بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور ارزش‌های جامعه اسلامی است و این ارزش‌ها در جریان دفاع مقدس بیش از هر زمان دیگری متبلور شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد: بنا به بیانات رهبری در هشت سال جنگ تحمیلی شاهد رخدادهای بودیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کرد.

رضایی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس با تکیه به خداوند شاهد بودیم که بن بست شکست به پیروزی تبدیل شد و جناد الله توانستند به پیروزی‌های بزرگی در دفاع مقدس دست یابند.

 فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه  و بویراحمد تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بر این موضوع اشاره داشتند که باید جوانان جامعه با ارزش‌های دفاع مقدس آگاه شوند تا بیش از هر زمانی با رشادت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آشنا شوند.

وی در ادامه ضرورت خوانش بیانات مقام معظم رهبری متذکر شد و گفت: نیروی انتظامی، سپاه، ارتش توانسته‌اند با دستیابی به علم روز نظامی اقتدار خود را در جهان به اثبات برسانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha