کد خبر: 4005815
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲

استاندار فارس با بیان اینکه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به مدیریت اهمیت داده نمی‌شود، گفت: در این سازمان نه مدیران توانمندی پرورش پیدا می‌کنند نه برنامه جامع و مشخص برای پرورش مدیران وجود دارد.

به گزارش ایکنا از فارس، محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس امروز، 25 مهرماه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان خواستار توجه به مقوله تربیت مدیران توانمند شد و گفت: در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به مدیریت اهمیت داده نمی‌شود نه مدیران توانمندی پرورش پیدا می‌کنند نه برنامه جامع و مشخص برای پرورش مدیران وجود دارد.

وی با بیان اینکه در برنامه‌ریزی هم به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شود که کمتر اجرا می‌شود، افزود: آمادگی داریم در بحث پرورش مدیران همکاری کنیم چون استان فارس در زمینه علمی توانمند است و باید مدیران جوان و دانشگاهی و توانمند تربیت شوند.

ایمانیه خطاب به مدیر جدید سازمان بیان کرد: باید خود را برای برش استانی برنامه هفتم توسعه آماده کنیم و خودمان پیش‌قدم شویم و پیشنهاد دهیم و این برنامه باید عملیاتی باشد، واقعیت‌ها را در نظر بگیریم و زمینه به قله رسیدن فارس را فراهم کنیم.

استاندار فارس با بیان اینکه مورد دیگر بحث آمارها است که باید موارد مهم و تاثیرگذار احصا شود، بیان کرد: کسانی که احصا می‌کنند در صحت آمار پاسخگو باشند. آمارها باید فعالیت مدیر را جهت‌دهی کند و در این امر خروج از رکود صنعت استان باید مورد توجه باشد. 

وی همچنین با اشاره به اولویت‌های سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: موارد مربوط به تملک سرمایه‌ای و کیفیت کار و صحت عمل کارشناسان و پیمانکاران باید مورد توجه باشد که نیاز به دقت بیشتری دارد.

استاندار فارس با بیان اینکه مدیریت بهینه بودجه خیلی مهم است و باید اولویت‌بندی کنیم، گفت: توقعات مردم هم بالا رفته بنابراین استفاده از بودجه با توجه به محدودیت‌ها شرط عقل است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: