کد خبر: 3970827
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس از تهیه و توزیع بیش از ۸۵۰ بسته معیشتی میان نیازمندان به‌ همت مؤسسات قرآنی استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه تشكل‌های قرآن فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه مؤسسات قرآنی فارس در ماه مبارك رمضان فعالیت‌های مختلفی را انجام داده‌اند، یكی از این فعالیت‌ها را كمك به نیازمندان برشمرد و گفت: در این راستا مؤسسات قرآنی همتی مضاعفی برای حمایت از نیازمندان انجام داده‌اند.

وی افزود: طی ماه مبارك رمضان تاكنون بیش از 850 بسته معیشتی توسط مؤسسات قرآنی استان فارس تهیه شد كه توسط این مراكز میان نیازمندان در سطح استان توزیع شد.

اسلامی همچنین به برپایی نمایشگاه مجازی قرآن كریم در ماه مبارك رمضان اشاره كرد و گفت: مؤسسات قرآنی استان فارس و قرآنیان استان هم توانستند از این نمایشگاه مجازی بهره لازم را ببرند.

مدیرعامل اتحادیه تشكل‌های قرآن فارس اظهار كرد: در این راستا توانستیم بن كارت‌های خرید 200 هزار تومانی را میان 42 مؤسسه قرآنی استان برای خرید از نمایشگاه مجازی قرآن كریم توزیع كنیم.

وی در خصوص شیوه توزیع بن كارت میان مؤسسات نیز گفت: برای توزیع بن كارت‌ها اولویت اول فعالیت مؤسسات بوده است و همچنین مؤسساتی كه پرونده فیزیكی در اتحادیه تشكل‌های قرآنی داشته‌اند برای ما ملاك بوده است و مرحله سوم هم فراخوان عمومی به مؤسسات اعلام كردیم كه هر كسی نیاز به بن خرید دارد، اعلام نیاز كند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: