کد خبر: 3890056
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
جامعه روحانیت شیراز طی پیامی از اقشار مختلف مردم استان فارس درخواست كرد تا با توجه به عدم امكان برگزاری جشن‌های نیمه شعبان، هزینه‌های این جشن‌ها را جهت كمك به نیازمندان صرف كنند.

به گزارش ایكنا از فارس،‌ در آستانه فرا رسیدن سالروز ولادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی صاحب‌الزمان(عج)، جامعه روحانیت شیراز پیامی صادر كرد.

در این پیام آمده است:

مردم ولایت‌مدار استان فارس و شهر مقدس شیراز

با تبریك میلاد با سعادت و پرخیر و بركت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، همان‌گونه که مستحضرید متأسفانه امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و با عنایت به توصیه‌های بهداشتی در خصوص عدم تجمع، جشن‌های میلاد امام زمان(عج) در بقاع متبرکه، مساجد، حسینه‌ها و تکایا برگزار نخواهد گردید و ایستگاه‌های صلواتی هم برپا نخواهد شد.

بر همین اساس جامعه روحانیت شیراز از عموم مردم ولایت‌مدار و متدینین و خیرین عزیز انتظار دارد، به‌دلیل شیوع این ویروس نامبارک و تعطیلی اکثریت مشاغل و در مضیقه بودن قشر کارگر و کم برخوردار جامعه، هزینه جشن‌ها و برگزاری مراسم میلاد را صرف خرید اقلام خوراکی و آذوقه نموده و با اهدا به ارحام نیازمند و اقشار ضعیف جامعه قلب مطهر و نازنین حضرت بقیةالله‌الاعظم (ارواحنا فداه) را راضی و خشنود نموده و با این اقدام ارزشمند زمینه شادی و انبساط خاطر افراد کم برخوردار جامعه را فراهم نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: