کد خبر: 4089213
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

نقش تربیتی نماز در میان دانش‌آموزان

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به نقش تربیتی نماز در میان دانش‌آموزان گفت: بهترین تربیت اقامه نماز است و در سایه این فریضه الهی است که انسان مؤثر برای دین و جامعه تربیت می‌شود.

محمد خلیل عسکری، مدیرکل آموزش و پرورش فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری، مدیرکل آموزش و پرورش فارس، امروز، 10 مهرماه در آیین افتتاح مدارس خیرساز حاج ذوالفقار و بی‌بی سلطان جهانگیر در شهرستان زرقان گفت: از این فرصتی که خداوند در اختیار معلمان گذاشته شده است باید در مسیر تربیت دانش‌ آموزان استفاده شود.

وی با اشاره به نقش تربیتی نماز در میان دانش‌آموزان تصریح کرد: بهترین تربیت اقامه نماز است و در سایه این فریضه الهی است که انسان مؤثر برای دین و جامعه تربیت می‌شود.

عسکری اظهار کرد: خیرین امروز مدرسه‌ساز در زرقان نام آموزشگاه‌هایی را که ساخته‌اند به نام پدر و مادر خویش قرار دادند و این نقش مهم تربیتی خانواده را می‌رساند.

مدیرکل آموزش و‌پرورش استان فارس در پایان بر اهمیت توجه به نقش خانواده نیز تأکید و بیان کرد: نقش پدر و مادر در تربیت عبد صالح و در مسیر حیات طیبه بسیار مهم است.

یادآور می‌شود، این دو آموزشگاه هرکدام در زمینی به مساحت ۲هزار متر مربع و دارای ۶کلاس درس است که در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال و با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز برادران جهانگیر و اداره‌کل نوسازی مدارس فارس و در مدت ۱۵ ماه احداث شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha