کد خبر: 4088009
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵

شهادت، تضمین‌کننده ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به نقش پُررنگ خانواده در پرورش و تربیت شخصیت شهدا، گفت: شهادت خیل عظیم جوانان مومن در دفاع از انقلاب اسلامی و تأمین امنیت، تضمین‌کننده پایداری و ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی خواهد بود.

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس شب گذشته، 3 مهرماه در دیدار با خانواده شهید امیررضا اولادی با بیان اینکه شهادت این برادر بسیجی را خدمت پدر و مادر بزرگوارشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم، گفت: شهادت این جوان بسیجی گواهی بر اعتقاد، باور و دلدادگی خانواده شهید و بسیجیان به اسلام، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به نقش پُررنگ خانواده در پرورش و تربیت شخصیت شهدا، گفت: صبر، متانت و ایستادگی خانواده این شهید موجب افتخار و قوت قلب بسیجیان شد و شهادت این جوان بسیجی و خیل عظیم جوانان مومن در دفاع از انقلاب اسلامی و تامین امنیت، تضمین‌کننده پایداری و ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی خواهد بود.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه الگوی جوانان بسیجی، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است، گفت: جوانان بسیجی در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی ثابت قدم بوده و محکم ایستاده‌اند.

بوعلی با اشاره به حضور گسترده مردم شیراز در راهپیمایی اعلام انزجار از اغتشاشگران گفت: امروز مطالبه مهم مردم برخورد قاطع دستگاه قضایی با اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت عمومی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha