کد خبر: 4078563
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸

اعلام زمان برگزاری آزمون رشته‌های معارفی مسابقات قرآن در فارس

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس زمان برگزاری مرحله استانی آزمون رشته‌های معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان را اعلام کرد.

سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارسسیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، زمان برگزاری مرحله استانی آزمون رشته‌های معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان را اعلام کرد و گفت: این آزمون به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: آزمون رشته صحیفه سجادیه از ساعت 10 تا 12 و آزمون رشته نهج‌البلاغه از ساعت 13 تا 15 روز چهارشنبه، 26 مردادماه جاری و همچنین رشته تفسیر عمومی از ساعت 11 تا 13 در روز پنج‌شنبه، 27 مردادماه برگزار خواهد شد.

جلالی با تصریح اینکه آزمون مذکور به صورت 30 سؤال تستی و آنلاین برگزار می‌شود، گفت: آزمون مذکور از طریق سایت https://azmoon.kavano.org اجرا خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف فارس تعداد شرکت‌کنندگان این استان در رشته‌های مذکور را اعلام کرد و افزود: در رشته صحیفه سجادیه 115 نفر، نهج‌البلاغه 266 نفر و تفسیر 747 نفر در این آزمون شرکت می‌کنند.

وی همچنین در تشریح منابع این آزمون نیز گفت: منبع رشته صحیفه سجادیه دعای 42 تا 46 صحیفه با ترجمه استاد انصاریان، منبع رشته نهج‌البلاغه 100 حکمت اول نهج‌البلاغه ترجمه استاد انصاریان و منبع رشته تفسیر عمومی قرآن، برای اهل تشیع برگزیده تفسیر نمونه سوره شعرا و برای اهل سنت از کتاب صفوه التفسیر سوره شعرا انتخاب شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha