کد خبر: 4062623
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹

فعالیت‌های فرهنگی همراه با خلاقیت و نوآوری باشند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های فارس با بیان اینکه نوآوری و خلاقیت در اجرای کارهای فرهنگی، یک اصل مهم است، از ایجاد فصل جدیدی در عملکرد فرهنگسراهای نهاد رهبری خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمید مقامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید مقامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 17 خردادماه در جمع مسئولان نهاد و کارشناسان فرهنگسراها در دانشکده‌های علوم پزشکی شیراز گفت: نوآوری و خلاقیت در اجرای کارهای فرهنگی، یک اصل مهم است.

وی از ایجاد فصل جدیدی در عملکرد فرهنگسراهای نهاد رهبری خبر داد و افزود: با شناسایی نیاز واقعی دانشجو، برنامه‌ریزی مناسب و بازسازی برنامه‌های فرهنگی گذشته، باید به سمت انجام کارهای خلاقانه گام برداشت.

مقامی، پرهیر از موازی‌کاری در زمینه فعالیت‌های فرهنگی را از سیاست‌های نهاد رهبری برشمرد و بیان کرد: برگزاری دوره های آموزشی مهارت‌افزایی کارکنان فرهنگسراها باید در دستورکار مجموعه نهاد رهبری قرار گیرد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های از اجرای مجدد طرح «ضیافت اندیشه» ویژه دانشجویان علوم پزشکی شیراز در تابستان امسال خبر داد و گفت: نهاد رهبری باید در ایجاد فضای همدلی و حلقه اتصال دانشجویان با اساتید و کارمندان نقش موثری ایفا کند.

یادآور می‌شود، در این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل داوری با حفظ سمت به عنوان مسئول فرهنگسراهای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز معرفی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha