کد خبر: 4058237
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
فرمانده سپاه فجر:

سردار بوعلی گفت: تبیین و تشریح تاریخ پُرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام بعنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار یداله بوعلی در دیدار با اعضای سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس ضمن تاکید بر نقش مهم بسیج فرهنگیان در ترویج فرهنگ انقلابی در آموزش و پرورش، گفت: نقش آفرینی فعال با بهره گیری از روحیه جهادی در راستای ترویج و تبیین فرهنگ انقلاب اسلامی برای نسل نوجوان و جوان کشور و همچنین تربیت نسل مومن و انقلابی کارویژه های مهم بسیج فرهنگیان است.


وی با بیان اینکه معنویت افزایی، اِخلاص و صداقت سه مولفه ای است که همواره باید مورد توجه دست اندرکاران امور قرار داشته باشد، گفت: بسیج فرهنگیان می تواند بعنوان یک قشر متخصص و تاثیرگذار در سِیر و روند تربیت و پرورش شخصیت نسل های جدید نقش آفرینی کند و اگر در این زمینه موفق عمل کند بدون شک آینده روشن کشور تضمین خواهد شد.


سردار بوعلی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی استکبار جهانی و صهیونیست ها کمرنگ کردن فرهنگ انقلاب اسلامی است، گفت: اعضای بسیج فرهنگیان نباید فعالیت خود را به برنامه های معمول محدود کنند بلکه با روحیه جهادی در کنار تلاش برای ارتقاء علمی دانش آموزان، تمام توان خود را برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و پرورش شخصیت نسل آینده کشور بکار گیرند.


این مقام مسئول با بیان اینکه سوم خرداد نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران است، گفت: تبیین و تشریح تاریخ پُرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام بعنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است.


وی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج فرهنگیان می تواند منشا تحول و تعالی در آموزش و پرورش کشور باشد و نقش بسزایی در تحقق اهداف آموزش و پرورش و ارتقاء علمی، فرهنگی و معنوی نسل نوجوان و جوان کشور ایفا کند.


ناصر جوکار رییس سازمان بسیج فرهنگیان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه اعضای جامعه فرهنگیان مهم ترین و تاثیرگذارترین قشر در حوزه ارتقاء علم و دانش در کشور هستند، گفت: سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس براساس نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط این قشر فرهیخته، طرح های مرتبط با مسائل حوزه آموزش و پرورش را برای ارائه به مدیران و مسئولان تدوین و پیگیری می کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: