کد خبر: 4016194
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه رشته‎های پزشکی کسب نیست، خدمت به مردم است و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، گفت: ضرورت دارد تمامی دانشجویان رشته‌های پزشکی، برای حفظ این جایگاه و ارتقای آن تلاش کنند.

سیدوحید حسینی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز به گزارش ایکنا از فارس، سیدوحید حسینی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 4 آذرماه در دیدار با جمعی از اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، بر ارج نهادن به جایگاه بسیج تأکید کرد و گفت: دانشجویان بسیجی باید در حوزه‌های مختلف به ویژه اخلاق، آموزش و پژوهش بهترین باشند.

وی به اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه توصیه کرد: باید برای حفظ جایگاه بسیج با فعالیت‌های جهادی و ایثارگونه تلاش شود و فعالیت‌ها و اقدامات باید گروهی و برای اصلاح برخی از سیاست‌ها و رفع مسائل مردم و در راستای پیشرفت و نظام و انقلاب باشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: دانشگاه حوزه فعالیت وسیعی دارد و بیشتر حوزه‌های آن تخصصی است و باید از نیروهای توانمند و کارآمد در این عرصه استفاده شود.

حسینی تاکید کرد: رشته‎های پزشکی کسب نیست، خدمت به مردم است و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و ضرورت دارد تمامی دانشجویان رشته‌های پزشکی، برای حفظ این جایگاه و ارتقای آن تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت و نقش دانشجویان بسیجی در فعالیت‌های جهادی، افزود: یک بسیجی واقعی نباید گرایش مادی پیدا کند و خود را بر دیگران ترجیح دهد.

محمود نجابت، مشاورعالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست با بیان اینکه بدنه هر سازمان باید به نفع انقلاب باشد، افزود: هنر بسیج در فعالیت‌های جهادی است و دانشجویان بسیجی باید بازوان توانمند دانشگاه باشند. مطالبه‌گری‌ها باید برای پیشرفت، به نفع مردم و با حفظ اخلاق‌مداری انجام شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: