کد خبر: 3987627
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به فعالیت‌های سپاه از ابتدای تأسیس تاکنون، مردمی بودن و حضور در عرصه‌های مختلف برای محرومیت‌زدایی را رمز موفقیت سپاه عنوان کرد.

به گزارش ایکنا از فارس، سیدمحمدصادق کشفی‌نژاد، مدیرکل بهزیستی فارس امروز، 9 مردادماه در نشست مشترک با فرمانده سپاه فجر ضمن تقدیر از فعالیت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف به خصوص محرومیت‌زدایی، مردمی بودن و حضور در عرصه‌های مختلف برای محرومیت‌زدایی را رمز موفقیت سپاه عنوان کرد.

وی با یادآوری ایثارگری‌های پاسداران در دوران دفاع مقدس و بعد از آن گفت: سپاه در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در میادین مختلف ثابت کرد که بازوی توانمند نظام و رهبری است و در خط مقدم کمک به مردم در حوادث و بحران‌ها است.

کشفی‌نژاد همچنین به همکاری‌های مشترک سپاه فجر استان در برنامه‌های تامین مسکن مددجویان، ضیافت همدلی و کمک مومنانه اشاره کرد و تداوم همکاری سپاه فجر با بهزیستی را گام مهمی در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف عنوان کرد.

مدیرکل بهزیستی فارس با تأیید سخنان فرمانده سپاه فجر در خصوص هم‌افزایی سپاه و بهزیستی، بیان کرد: کمک‌های سازنده مجموعه سپاه در تامین مسکن، اشتغال مددجویان، تامین جهیزیه توانخواهان و رصد آسیب‌های اجتماعی اثربخش خواهد بود.

یادآور می‌شود، در این دیدار لوح سپاس مدیرکل بهزیستی فارس به سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی به واسطه مجاهدت‌های خالصانه و همراهی ایشان با بهزیستی اهدا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: