کد خبر: 3962044
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
طبق اعلام جانشین فرمانده انتظامی استان فارس، در روز 13 فروردین (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی، تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها و پارک‌ها ممنوع است.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، سردار یوسف ملک‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی فارس امروز، 12 فروردین با بیان اینكه در روز13 فروردین (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی، تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها و پارک‌ها ممنوع است، گفت: کلیه راه‌های ارتباطی منتهی به تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و مراکز تفریحی استان مسدود است و این مسیرها با استقرار نیروهای انتظامی و راهور کنترل می‌شود.

وی با بیان اینکه توسط عوامل انتظامی از ورود مردم و خودروهای آنان به تفرجگاه‌ها جلوگیری به عمل خواهد آمد، افزود: همچنین پلیس راهور اجازه پارک کردن خودروها در این مناطق را نخواهد داد و متخلفان را اعمال قانون خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس، گفت: لازم است که شهروندان برای حفظ سلامتی خود در خانه بمانند و تعامل و همکاری لازم را با مأموران انتظامی داشته باشند.

سردار ملک زاده تصریح کرد: همچنین ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی و قرمز استان از جمله کلانشهر شیراز ممنوع است و ورودی‌های شهر توسط عوامل انتظامی مورد کنترل قرار می‌گیرند.

وی به شهروندان توصیه کرد از سفرهای غیر ضروری پرهیز و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت كنند تا از بروز حوادث و تصادفات رانندگی جلوگیری به عمل آید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: