کد خبر: 3936455
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، سازمان بسیج رسانه فارس بیانیه‌ای صادر كرد كه در آن تأكید شده است: «ما به‌عنوان اصحاب آگاه بسیج رسانه استان فارس مفتخریم اعلام نماییم که با سلاح اخلاص، تعهد و پایبندی به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رسالت سنگین انعکاس صحیح اخبار به‌منظور تنویر افکار عمومی گوش به فرمان رهبری عظیم‌الشان انقلاب بوده و تا پای جان بر عهد خود استواریم».

به گزارش ایكنا از فارس، به‌مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، سازمان بسیج رسانه فارس طی بیانیه‌ای فرا رسیدن این هفته را گرامی داشت.

در بیانیه این سازمان آمده است:‌«بسیج مدرسه عشق است. بسیج یعنی ایثار، شجاعت و هزاران معنا و مفهوم زیبای دیگر و اگر این زیبایی در بسیج نبود هرگز آن پیر جماران نمی‌فرمودند کاش من هم یک بسیجی بودم، این بیانی است از یک عقل متفکر و انسانی خداجو که درعین شجاعت و توکل واژه بسیج را در رگ‌های مادی و معنوی اجتماع نهادینه کرد. بسیج در شهرت معنا، تجمع گروهی را می‌فهماند که آنچه از تعلیمات و آموزه‌های دینی و عقیدتی آنان در طول دوران حکومت اسلامی به عقولشان رسید با تعبد و ولایت‌پذیری به قلوبشان نفوذ کرد و روحشان باوری عمیق یافت، باوری که اگر راهنمایی چون ولایت فقیه پشتیبان آن باشد قلوب کفار و دشمنان را با هیمنه وعظمت روحی خویش به رعب و وحشت وا می‌دارد.

کار بسیج امروز از هر زمان دیگر دشوارتر و حساس‌تر است، چرا که امروز بسیج هم باید برای مقابله با ناتوی فرهنگی دشمن در میدان مبارزه باشد، هم برای مبارزه با فقر در کنار محرومین بیش از گذشته باشد، هم در مقابله با تحریم‌های ظالمانه دشمنان قسم خورده انقلاب می‌بایست در کنار ملت و دولت باشد، هم در مقابله با حفظ و تأمین سلامت در کنار کادر درمان و سلامت کشور باشد و هزاران مأموریت دیگر که همه این‌ها نمی‌تواند به سرانجام برسد جز با اخلاص و ایثار ذوب شده در بسیجیان جان بر کف که اگر غیر از این باشد نمی‌تواند در اجرای مأموریت‌ها موفق عمل نماید.

امروز ما به‌عنوان اصحاب آگاه بسیج رسانه استان فارس مفتخریم اعلام نماییم که با سلاح اخلاص، تعهد و پایبندی به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رسالت سنگین انعکاس صحیح اخبار به‌منظور تنویر افکار عمومی گوش به فرمان رهبری عظیم‌الشان انقلاب بوده و تا پای جان بر عهد خود استواریم و خود را متعهد به این می‌دانیم که نهضت اباعبدالله‌الحسین(ع) را به اوج شکوفایی خود می‌رسانیم و صد البته در این مسیر زبان و نگاه وتفکر مخلصانه و روشنی‌بخش مقام عظمای ولایت را صراط روشن خود قرار خواهیم داد».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: