کد خبر: 3931271
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
جامعه روحانیت شیراز طی بیانیه‌ای اظهارات كفرآلود رئیس جمهور فرانسه و اهانت وی به ساحت مقدس پیامبر مكرم اسلام(ص) و سیاست‌های اسلام‌ستیزی وی را به‌شدت محكوم كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، در پی اظهارات كفرآلود اخیر مكرون، رئیس‌جمهور فرانسه و توهین وی نسبت به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی(ص)، جامعه روحانیت شیراز بیانیه‌ای اعتراض‌آمیز در محكومیت این اظهارات صادر كرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اظهارات کفرآلود ماکرون رئیس‌جمهور سبک مغز فرانسه و اهانت به ساحت قدسی پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله علیه و آله و سلم نشانگر عناد و کینه‌‌ورزی دشمنان اسلام است. اهانت به پیامبر اعظم(ص) این عصاره اخلاق، خوبی‌ها و فضایل اهانت به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی و همه انبیا و انسان‌های پاک است. این یک اقدام حساب شده از سوی رئیس‌جمهور فرانسه است که از سال‌ها پیش، سیاست اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته و در واقع خط سیر نفاق و دشمنی را پیش گرفته است.                                        

حمایت یک مقام بلندپایه که ادعای آزادی بیان، آزادی افکار و ادیان آسمانی را دارد از انتشار مطالب موهن حاکی از ضعف منطق و برهان و فقر فکری آنان در مقابل مکتب پیامبر اعظم(ص) و عصبانیت آنان از موج گرایش به اسلام است.

جامعه روحانیت شیراز ضمن محکومیت شدید این اقدام سخیف و سراسر توهین رئیس جمهور فرانسه از دستگاه دیپلماسی ایران اسلامی مجدانه درخواست دارد که هر چه سریع‌تر با احضار سفیر این کشور هتاک مراتب اعتراض و خشم مردم ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان را ابلاغ نموده و از همه مسلمانان جهان خصوصاً ایران اسلامی درخواست دارد که با اعتراض همه جانبه اعلام خشم و نفرت خود را نسبت به این قبیل هتاکی‌های کفرآلود و سیاست‌های پلید اسلام‌ستیزی اعلام كرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: