کد خبر: 3931260
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس از برگزاری مسابقه تفسیر قرآن ویژه كاركنان سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری، مدیران مدارس صدرا و همچنین خطیبان و روحانیان و امامان محله این استان خبر داد.

سیدحمید موسوی، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، از برگزاری مسابقه تفسیر قرآن در این استان خبر داد و گفت: در راستای طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی این مسابقه در سطح استان فارس برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقه تفسیر قرآن ویژه كاركنان و خانواده‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری انقلاب اسلامی و مدیران مدارس صدراست كه تحت نظارت و مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌كنند كه فرزندان بالای 15 سال آن‌‌ها مجاز به شركت در این آزمون هستند.

موسوی بیان كرد: علاوه بر این‌ها روحانیان مستقر، مدیران پایگاه‌های فرهنگی، امامان محله‌ها و غیره نیز می‌توانند در این مسابقه شركت كنند كه برای گروه‌های مختلف سوره‌های مختلف نیز در نظر گرفته شده است و هر گروهی در به‌صورت جداگانه آزمون داشته و قرعه‌كشی هم به‌صورت جداگانه برای آن‌ها انجام می‌شود.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: به‌طور كلی از 314 نفر از برگزیدگان این آزمون در سطح كشور به‌ قید قرعه جوایز نقدی از 200 تا 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.

وی،‌ هدف از برگزاری این مسابقه را ارتقای سطح علمی قرآنی كاركنان دستگاه فرهنگی سازمان بتلیغات اسلامی و ترویج تفسیر قرآن كریم دانست كه بتوان به‌صورت كاربردی از این آموزه‌ها در زندگی استفاده كرد.

موسوی در پایان یادآور شد: این اولیه مسابقه تفسیر قرآن است كه به‌صورت گسترده برگزار می‌شود البته پیش از این هم مسابقاتی برای گروه‌های خاص برگزار شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: