کد خبر: 3863997
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
گروه اجتماعی ـ مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس از برگزاری مراسم ایده‌پردازی سند تحول بنیادین به‌منظور اجرایی شدن این سند در عرصه تعلیم و تربیت در این دانشگاه خبر داد.

على كشاورز، مسئول حوزه بسیج دانشجویى دانشگاه فرهنگیان فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، از برگزاری مراسم ایده‌پردازی سند تحول بنیادین در این دانشگاه خبر داد و گفت: پیرو منویات مقام معظم رهبرى در مورد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش این مراسم در دانشگاه فرهنگیان فارس برگزار شد.
وی با بیان اینكه مراسم مذكور به‌منظور اجرایی شدن سند تحول بنیادین در عرصه تعلیم و تربیت اجرا شد، گفت: این مراسم طی روزهای 20 تا 22 آذرماه در قالب 11 تیم 4 الی 5 نفره متشكل از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان فارس برگزار شد.
كشاورز، مكان برگزاری این مراسم را پردیس دانشگاه شهید باهنر فارس اعلام كرد و گفت: مراسم مذكور به‌همت و همكاری بسیج دانشجویی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان فارس برگزار شده است.
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس ادامه داد: شرکت‌کنندگان در این مراسم، پس از شرکت در کارگاه‌های مرتبط با سند تحول بنیادین، بوم ایده‌پردازی، خلاقیت و مسئله‌یابی ایده‌های خود را ارائه كردند.
وی بیان كرد: داوری این رویداد توسط تیمی متشکل از اساتید توانمند و متخصص دانشگاه شیراز و دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز صورت گرفت.
كشاورز یادآور شد: ایده‌های بازی سبک «زندگی اسلامی» و «بوم طبیعت» به ترتیب موفق به کسب رتبه دوم و سوم شدند و ایده «باشگاه مغز» و «قهرمان من» شایسته تقدیر قرار گرفتند که در پایان بهترین ایده تحت عنوان کارورزی پلاس منتخب این رویداد شد.
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس در پایان ابراز امیدواری كرد که با حمایت و پیگیری مسئولان مربوطه این ایده در سایر پردیس‌ها و مراکز استان فارس و سپس در سطح کشور اجرا شود.

انتهای پیام
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مدیریت شبانه روزی شهرستان خنج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۷
0
0
احسنت به جوان ایده پرداز بسیجی بزرگوار
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: