کد خبر: 3856037
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

استاندار فارس از خدمت‌گزاران زائران اربعین قدردانی كرد

گروه اجتماعی ـ عنایت‌الله رحیمی طی پیامی از خدمت‌گزاران زائران اربعین حسینی قدردانی كرد و راهپیمایی اربعین را بزرگ‌ترین اجتماع معنوی ـ سیاسی دنیا دانست.

به گزارش ایكنا از فارس، عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس و رئیس ستاد اربعین این استان به‌منظور قدردانی از تمام خدمتگزاران زائران اربعین پیام تشكری صادر كرد.
در این پیام آمده است: «اربعین، میراث عشق و ارادت به سید و سالار شهیدان و سرمایه‌ای بی‌بدیل برای دستیابی به آرمان‌های بلند عاشورایی و علوی است.
مراسم راهپیمایی اربعین به لطف الهی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و به همت آزادمردان و شیرزنان پیرو مکتب سرخ عاشورا و بر اساس برنامه‌ریزی، هماهنگی و اقدامات مبتنی بر باور و اراده مردم به بزرگ‌ترین اجتماع معنوی ـ سیاسی دنیا در طول تاریخ تبدیل شده است که اقیانوسی از معرفت، آگاهی، شور، شعور، بینش و ژرف‌نگری است.
بدون تردید، فراهم نمودن بستر حضور چندین میلیونی عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت از اقصی نقاط جهان ، در راهپیمایی عظیم اربعین، نتیجه تلاش و تدبیر خدمت‌گزاران مراسم اربعین و شایسته تقدیر و تمجید و تشکر است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی توسل‌ها و نیایش‌های همه عزیزان، زحمات تمامی خادمان فداکار و مخلص راه حقیقت را به پاس همکاری با کاروانیان اربعین حسینی، ارج نهاده، از خداوند متعال برای این بزرگ فداکاران طلب اجر و پاداش و سعادت و سلامت می‌نمایم».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha