کد خبر: 4225895
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۶

ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی فارس پایان یافت

ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس با تجلیل از برگزیدگان پایان یافت.

اختتامیه ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس با تجلیل از برگزیدگان این جشنواره فاخر امروز، 19 تیرماه در شیراز برگزار شد.

این جشنواره در دو بخش عمومی و دانش‌آموزی و در 5 محور «پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبر، کلیپ و موشن‌گرافی و...، نرم‌افزارهای کاربردی، پویانمایی و انیمیشن، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها» برگزار شد.

در «بخش عمومی» آزیتا ذکاء و زهره لطفیان به ترتیب مقام‌های اول و دوم محور پایگاه‌های اطلاع رسانی و خبر، محمد هادی نصیری به عنوان نفر اول نرم‌افزارهای کاربردی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

سمیه شریفی و سیده مطهره سجادیان مقام اول و دوم همچنین زهرا حقیقت‌زاده و هادی تاجی‌زاده، مقام سوم مشترک محور شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های بخش عمومی را کسب کردند.

در محور موشن‌گرافی و کلیپ بخش عمومی، علی ملک‌زاده، محمد فروتن و زینب محمدی به ترتیب به عنوان مقام‌های اول تا سوم انتخاب شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی سیوف جهرمی و نفیسه خوانسالار نیز توانستند در این جشنواره مقام‌های اول و دوم محور پویانمایی و انیمیشن بخش عمومی را به خود اختصاص دهند.

یکی دیگر از بخش‌های ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس، بخش دانش‌آموزی بود که در محور پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبر محمد عباسیان، مهدی رحمانیان و فاطمه دیباور مقام‌های اول تا سوم را توانستند کسب کنند، همچنین مریم زارعی، زهرا داراب‌زاده و آزیتا حسنی گشتاسب به عنوان مقام‌های اول تا سوم معرفی شدند.

در محور موشن‌گرافی و کلیپ بخش دانش‌آموزی نیز سعید قربانی، فرخنده نجفی و فاطمه زارعی توانستند مقام‌های اول تا سوم را کسب کنند. همچنین در محور پویانمایی و انیمیشن نیز نگین شاهسونی و ریحانه قاسمی نفرات اول و دوم شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

سپر نیک اقبال جهرمی، محمد یاسین عاشوری، سمیرا بابایی، بهاره تکاور و فاطمه حسن‌نژاد نیز به عنوان نفرات شایسته تقدیر بخش دانش‌آموزی معرفی شدند.

انتهای پیام
captcha