کد خبر: 4225791
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۱

تخصیص ردیف بودجه مستقیم به حرم شاهچراغ(ع) از سوی دولت

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ردیف بودجه حرم شاهچراغ(ع) از وزارت راه و شهرسازی به تولیت حرم مطهر منتقل می‌شود.

ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامیبه گزارش ایکنا از فارس، ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، امروز، 19 تیرماه در جمع خبرنگاران در شیراز با اشاره به نشست خود با بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی به همراه رضازاده، استاندار اسبق فارس که در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر یک تصمیم بسیار خوب برای حرم شاهچراغ(ع) گرفته شد و از این پس بودجه حرم که پیش از این از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می‌یافت، مستقیم به تولیت حرم اختصاص می‌یابد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم و برداشتن تخصیص غیرمستقیم بودجه، برای تسریع در حل مشکلات مالی تولیت بسیار مناسب بود و از این پس تولیت حرم مطهر شاهچراغ(ع) به‌صورت مستقیم با دولت در این ردیف بودجه مرتبط خواهد بود.

عزیزی با اشاره به نشست مذکور و مباحث انجام شده بیان کرد: با تصمیم وزیر راه و شهرسازی این موضوع مهم نهایی شد که به فضل الهی موجبات تقویت منابع مالی حرم را فراهم خواهد کرد و یکی از موانع جدی توسعه حرم برداشته خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: حرم احمد بن موسی(ع) در شیراز نیازمند حمایت‌های جدی مسئولان است که تصمیم فوق یک گام اساسی در این راستا بود.

انتهای پیام
captcha