کد خبر: 4225279
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۴

رای قدرتمند مردم به حاکمیت جمهوری اسلامی؛ سند محکمی بر صحت انتخابات

استاندار فارس در پیامی ضمن تبریک به منتخب ریاست جمهوری چهاردهم، رای قدرتمند مردم به حاکمیت جمهوری اسلامی را، سند محکمی بر صحت و سلامت انتخابات دانست.

محمدهادی ایمانیه، استاندار فارسبه گزارش ایکنا از فارس، محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس امروز، 16 تیرماه در پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان، منتخب ریاست جمهوری چهاردهم، از حضور آحاد شریف ملت ایران و مردم استان فارس برای شرکت در دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

متن پیام استاندار فارس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

حماسه حضور مردم هوشمند و نجیب استان پهناور فارس پای صندوق‌های رأی‌ در دو هفته متوالی، برای تعیین سکاندار اجرای قوانین و مدیریت کشور، از جهت شور و نشاط سیاسی حاکم بر فضای استان مثال‌زدنی و به جهت افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات، غرورآفرین بود.

این حضور، رای قدرتمند به حاکمیت اسلام و سند محکمی بر سلامت و صحت برگزاری انتخابات و میزان بودن رای ملت در کشور عزیزمان است که اگر چنین نبود، دوستان با همه توان به میدان رقابت نمی‌آمدند و دشمنان به فرموده رهبر حکیممان با غوغای دست‌ساز تحریم انتخابات تلاش در کاهش مشارکت مردم نمی‌کردند.

بی‌تردید برنده اصلی این انتخابات هم، مانند تمام انتخاب‌های گذشته، مردم عزیزمان هستند که با بیداری خویش، خط بطلان بر خیال شیاطین کشیدند و نشان دادند که عزت و سربلندی و شرف ایرانی، با فریب و تدلیس دشمنان کمربسته نظام و انقلاب، پایمال نمی‌شود.

اینجانب ضمن تبریک به منتخب ملت، مسعود پزشکیان که اکنون در راس هرم اجرایی کشور، عهده‌دار رفع مشکلات و گام‌های بزرگ در مسیر عزت داخلی و اقتدار بین‌المللی کشور عزیزمان هستند و استدعای توفیقِ ایشان در خدمتِ صادقانه و جهادی و امتداد راه خدمت به مردم عزیزمان، از مشارکت و تلاش آحادِ مردم شریف استان فارس، دست‌اندرکارانِ ستادهای انتخاباتی و هواداران نامزدهای محترم در هر دو مرحله انتخابات، هیئت‌های اجرایی و نظارت، بازرسان، عواملِ زحمتکش نظامی، انتظامی، امنیتی، عزیزان بسیج و همچنین اصحاب رسانه، به جهت همکاری و تلاش در برگزاری انتخاباتِ سالم و صیانت از آرای مردم و پوشش خبری مناسب آن، تشکر و قدردانی می‌نمایم و سربلندی بیش از پیش ِ میهن اسلامی‌مان را تحت عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم روحی فداه و رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری، از درگاه خدای متعال خواستارم.

انتهای پیام
captcha