راهپیمایی 22 بهمن در 150 نقطه فارس برگزار می‌شود
کد خبر: 4198428
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰

راهپیمایی 22 بهمن در 150 نقطه فارس برگزار می‌شود

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس ضمن تشریح برنامه‌های سالروز جشن انقلاب اسلامی از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به‌صورت همزمان در 150 نقطه استان خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارسبه گزارش ایکنا از فارس،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس امروز، 17 بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران در شیراز گفت: امسال همزمان با سراسر کشور راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در کل شهرها و روستاهای استان برگزار خواهد شد که پیش‌بینی این است که این مراسم در بیش از 150 نقطه برگزار شود.

وی با اشاره به مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شیراز گفت: این مراسم از ساعت 9:30 صبح روز یکشنبه، 22 بهمن از چهار راه 15 خرداد آغاز شده و به سمت میدان امام حسین(ع)، پل باغ صفا و میدان آزادی یا همان قدس ادامه خواهد یافت.

ملک‌مکان با بیان اینکه تجمع پایانی در میدان قدس یا همان فلکه گاز یا میدان آزادی خواهد بود، گفت: سخنران این مراسم بهادری جهرمی، سخنگوی دولت خواهد بود ضمن اینکه در طول مسیر راهپیمایی نیز غرفه‌هایی به منظور ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی برپا خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با تصریح اینکه غرفه‌هایی نیز برای سرگرمی کودکان در طول مسیر راهپیمایی برپا می‌شود، اظهار کرد: اقلام تبلیغاتی نظیر پرچم و پوستر در اختیار مردم قرار می‌دهیم اما پیشنهاد می‌شود که هر خانواده‌ای همراه با عکس یک شهید در این مراسم شرکت کند تا یاد شهدا را در جشن انقلاب گرامی بداریم.

وی از اجرای گروه سرود 1357 نفری دانش‌آموزان شیراز در تجمع پایانی راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و گفت: همچنین از طریق بالگرد نیز در صورت شرایط مساعد جوی، مسیر راهپیمایی مردمی نیز گلباران خواهد شد.

انتهای پیام
captcha