کد خبر: 4103385
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴

پیگیری مطالبات مردمی در صدا و سیمای فارس

صدا و سیمای فارس در قالب برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و خبری با پیگیری پیام‌های ارسالی شهروندان به واحد ارتباطات مردمی روابط عمومی این مرکز مسائل و مشکلات آن‌ها را پیگیری و پخش می‌کند.

صدا و سیمای فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، صدا و سیمای فارس در قالب برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و خبری با پیگیری پیام‌های ارسالی شهروندان به واحد ارتباطات مردمی روابط عمومی این مرکز مسائل و مشکلات آن‌ها را پیگیری و پخش می‌کند.

رادیو فارس از طریق برنامه «رادیو پیگیر» مسائل و مشکلات مردم را در حوزه‌های مختلف از مسئولان ارگان‌ها و دستگاه‌های استان پیگیری و پخش می‌کند.

در «رادیو پیگیر» پیام‌ها و تلفن‌های ارسالی مخاطبان به این برنامه بررسی و پیگیری می‌شود و با تماس به مسئول مربوطه به طور زنده موضوع مطرح شده از سوی مردم پیگیری می‌شود، این برنامه چهارشنبه‌ها زنده روی آنتن رادیو فارس می‌رود.

در بخش خبری 20:45 تلویزیون و بخش ساعت 16 خبر رادیو نیز روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه‌های هر هفته مسائل و مشکلات مردم در بخشی با عنوان «شهروند خبرنگار» مطرح و سپس از طریق ارتباط زنده با مسوولان مربوطه پیگیری می‌شود.

سیمای فارس هم در برنامه «صدای شما» پیام‌های صوتی شهروندان در خصوص مسائل و مشکلاتشان و پاسخ مسئولان پیرامون آن موضوع را پخش و پیگیری می‌کند.

شهروندان استان فارس می‌توانند نظرات ، پیشنهادات و مسائل و مشکلات خود را به طور شبانه‌روزی از طریق سامانه‌های 162 و 33163316 روابط عمومی صدا و سیمای فارس با ما در میان بگذارند تا از طریق برنامه‌های مختلف پیگیری شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha