کد خبر: 4089806
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۲

رقابت 150 نفر در مرحله کشوری مسابقات «مدهامتان»

دبیر اجرایی مسابقات قرآن «مدهامتان» از رقابت 150 نفر از برگزیدگان مرحله استانی پانزدهمین دوره این مسابقات در مرحله کشوری در شیراز خبر داد.

مجید میرزایی‌نسب، دبیر اجرایی مسابقات «مدهامتان»به گزارش ایکنا از فارس، مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن «مدهامتان» ویژه اعضای کانون‌های مساجد شامگاه سه‌شنبه، ۱۲ مهرماه در مسجد نصیرالملک شیراز برگزار شد.

مجید میرزایی‌نسب، دبیر اجرایی این دوره از مسابقات با بیان اینکه ۱۵۰۰۰ نفر از اعضای کانون‌های مساجد کشور در مرحله استانی شرکت کردند، اظهار کرد: حدود ۱۵۰ نفر از سراسر کشور در بخش آقایان و بانوان در رده سنی بالای ۱۶ سال در این مرحله به رقابت می‌پردازند.

 وی با یادآوری اینکه ۱۶ نفر از اساتید بین‌المللی و سطح یک کشور داوری مسابقات را بر عهده دارند، افزود: در این مسابقات بانوان در رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل و آقایان در قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان و حفظ کل از فردا به رقابت خواهند پرداخت.

میرزایی‌نسب در ادامه سخنان خود گفت: برای برگزاری  مسابقات مدهامتان دغدغه استان میزبانی که بتواند این مرحله از مسابقات را برگزار کند تا بتوانیم فضای خوبی برای حضور شرکت کنندگان مهیا کنیم، داشتیم که از انتخاب استان فارس بسیار خرسندیم.

دبیر اجرایی مسابقات قرآن «مدهامتان» با ابراز امیدواری از اینکه بتوان در سال‌های آتی نیز این حضور قرآنیان را در استان فارس تکرار کنیم، از همکاری مسئولان فارس نیز قدردانی کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha