کد خبر: 4088457
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹

46 ختم قرآن به یاد شهدای کربلا انجام شد

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از پایان کار نخستین پویش ختم قرآن ثقلین با مشارکت یک هزار و 370 نفر خبر داد و گفت: این دوره با 46 ختم قرآن به یاد شهدای کربلا انجام شد.

حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با یادآوری حدیث ثقلین پیامبر مکرم اسلام(ص) گفت: قرآن و عترت دو ثقل جدایی‌ناپذیر هستند لذا قرآنیان باید همواره در کنار انجام فعالیت‌های قرآنی، نسبت به تکریم مقام شامخ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه این مسئله به جد در مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) دنبال می‌شود، افزود: در این راستا امسال نخستین دوره ختم قرآن ثقلین را به منظور گرامیداشت یاد شهدای کربلا راه‌اندازی کردیم.

شاهسونی از پایان کار نخستین پویش ختم قرآن ثقلین با مشارکت یک هزار و 370 نفر خبر داد و گفت: این دوره با 46 ختم قرآن به یاد شهدای کربلا انجام شد.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور با بیان اینکه ختم قرآن مذکور طی دو ماه محرم و صفر امسال اجرا شد، افزود: در این مدت یک هزار و 370 نفر به سامانه در نظر گرفته شده برای این ختم پیامک ارسال کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha