کد خبر: 4076452
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳

مترو شیراز در روز عاشورا رایگان است

طبق اعلام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری شیراز 100 دستگاه اتوبوس در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی به مردم این کلان‌شهر خدمات ارائه می‌دهد ضمن اینکه مترو هم در روز عاشورا رایگان است.

هادی شه‌دوست شیرازی، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، هادی شه‌دوست شیرازی، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری شیراز امروز، 15 مردادماه گفت:  ١٠٠ دستگاه اتوبوس ویژه مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید اسکندری و روزهای نهم و دهم محرم پیش‌بینی شده و  مترو شیراز در روز عاشورا رایگان است.

وی با بیان اینکه خدمات‌دهی تمام خطوط ناوگان اتوبوسرانی شیراز در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است، تصریح کرد: برای رفاه حال شهروندان از امشب خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی آغاز و در روزهای نهم و دهم محرم ادامه خواهد داشت.

معاون شهردار شیراز افزود : ساعت فعالیت مترو در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی به منظور رفاه حال عزادران حسینی تا ساعت ٢٣ خواهد بود.

شه دوست شیرازی از اطلاع‌رسانی و نصب بیش از ۵ هزار پوستر در ناوگان اتوبوس و تاکسی کلان شهر شیراز خبر داد و گفت: بیش از ۵٠٠ متر مربع بنر ویژه محرم بر روی بدنه اتوبوس‌های درون شهری و قطارشهری نصب و تمام ایستگاه‌های مترو ویژه عزاداری سید و سالار شهیدان، سیاه پوش شده است.

وی اظهار کرد: تصاویر مرتبط با شهادت سردار شهید اسکندری و ماه محرم بر روی نمایشگر واگن‌ها و ایستگاه‌های مترو به شکل گسترده در حال انتشار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha