کد خبر: 4076426
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳

تداوم استقبال بی‌نظیر از پیکر شهید اسکندری در شیراز

از روزی که خبر آمدن پیکر سردار بی سر مدافع حرم، شهید عبدالله اسکندری در کشور مخابره شد، شیرازی‌ها هر کدام به شکلی، سعی داشتند در مراسم استقبال و تشییع این شهید والا مقام سنگ تمام بگذارند. امروز نیز شهید مدافع حرم میهمان نقاط مختلف شیراز بود.

استقبال از پیکر شهید عبدالله اسکندری، شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، از روزی که خبر آمدن پیکر سردار بی سر مدافع حرم، شهید عبدالله اسکندری در کشور مخابره شد، شیرازی‌ها هر  کدام به شکلی، سعی داشتند در مراسم استقبال و تشییع این شهید والا مقام سنگ تمام بگذارند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، آیین استقبال از پیکر مطهر شهید حاج عبدالله اسکندری امروز، ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ همزمان با هشتمین روز از ماه محرم، در شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، مدیران، مسئولان شهرداری شیراز، اقوام و هم محلی‌های این شهید بزرگوار برگزار شد در میان حزن و اندوه، از پیکر این شهید بزرگوار استقبال شد و  با شور و حال و اوج احساسات و ارادت به مقام والای این شهید والامقام همراه بود.

یادآور می‌شود، مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام روز دوشنبه، ۱۷ مردادماه مصادف با روز عاشورای حسینی ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha