کد خبر: 4067484
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

نخستین یادواره ۳۰۰۰ شهید ایل قشقایی در شیراز برگزار می‌شود

نخستین یادواره سرداران، امیران و 3 هزار شهید ایل قشقایی، پنج‌شنبه، 6 مردادماه سال جاری در شیراز برگزار می‌شود.

نخستین یادواره 3000 شهید ایل قشقاییبه گزارش ایکنا از فارس، نخستین یادواره سرداران، امیران و 3 هزار شهید ایل قشقایی پنج‌شنبه، 6 مردادماه سال جاری در شیراز برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 10 صبح با همکاری نهادهای مختلفی نظیر بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، شورای اسلامی شهر شیراز، آموزش و پرورش عشایری، سپاه ناحیه عشایری و اداره کل امور عشایر استان فارس برگزار خواهد شد.

در همین راستا اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای ایل قشقایی امروز، 8 تیرماه با فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس به منظور همکاری، حضور فعال و رایزنی در خصوص دعوت از امیر سرتیپ سیاری به عنوان سخنران ویژه یادواره با فرمانده ارشد ارتش در استان فارس دیدار داشتند.

در این جلسه امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی، فرماندهی ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس گفت: عشایر ایران اسلامی بویژه ایل بزرگ قشقایی با شجاعت، شهامت، رشادت، دشمن‌ستیزی و بصیرت بالای خود در تمام صحنه‌های انقلاب، دفاع مقدس و بعد از آن تاکنون اوج دلدادگی و وفاداری خود را به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی به اثبات رسانده‌اند و همواره خار چشم دشمنان و نور امید ملت شریف ایران بوده و دل مردم و رهبر معظم انقلاب را شاد کرده‌اند.

یادآور می‌شود، ایل غیور قشقایی از عشایر دلیر کشورمان در دوران دفاع مقدس ۳۰۰ شهید گرانقدر ارتشی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :