کد خبر: 4067161
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶

شیراز؛ میزبان مسابقات منطقه‌ای قرآن خانواده‌های کارکنان نزاجا

ارشد عقیدتی ـ سیاسی‌های یگان‌های ارتش مستقر در استان‎‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مرحله منطقه‌ای بیست و دومین دوره مسابقات قرآن خانواده‌های کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش استان‌های فارس و اصفهان در شیراز خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیز رضایی، ارشد عقیدتی ـ سیاسی‌های یگان‌های ارتش مستقر در استان‎‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد حجت‌الاسلام والمسلمین عزیز رضایی، ارشد عقیدتی ـ سیاسی‌های یگان‌های ارتش مستقر در استان‎‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از برگزاری مرحله منطقه‌ای بیست و دومین دوره مسابقات قرآن خانواده‌های کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش استان‌های فارس و اصفهان در شیراز خبر داد و گفت: این مسابقات تحت عنوان «مریم» اجرا می‌شود.

وی زمان اجرای مسابقات مذکور را بازه زمانی 11 الی 13 تیرماه اعلام کرد و افزود: این مسابقات به میزبانی مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نزاجا در آستان مقدس حضرت علی‌بن حمزه(ع) شیراز برگزار خواهد شد.

رضایی تصریح کرد: این مسابقات در رشته‌های حفظ یک جزء، 3، 5، 10، 15، 20، 25 جزء و کل قرآن کریم و همچنین مفاهیم و قرائت تحقیق و ترتیل اجرا خواهد شد.

ارشد عقیدتی ـ سیاسی‌های یگان‌های ارتش مستقر در استان‎‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات را 250 نفر اعلام کرد و گفت: این مسابقات در بخش بانوان و دختران و پسران بالای 14 سال و زیر 14 سال برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات هر ساله در 4 مرحله برگزار می‌شود، افزود: مرحله اول مرحله مقدماتی در سطح یگان‌هاست و مرحله دوم مرحله منطقه‌ای است که شیراز میزبان یگان‌های استان فارس و اصفهان خواهد بود و بعد از آن مرحله سراسری نزاجا و بعد هم مسابقات سراسری ارتش است.

رضایی تصریح کرد: مرحله سراسری مسابقات قرآن نیروی زمینی ارتش در 28 مردادماه در استراحتگاه شمال کشور و مرحله سراسری ارتش هم در شهریورماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :