کد خبر: 4044014
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲

همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت امام زمان(عج)، شادپیمایی گروه‌های مردمی و هیئات مذهبی در نقاط مختلف فارس برگزار شد.

شادپیمایی مهدوی مردم فارس به گزارش ایکنا از فارس، همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت امام زمان(عج)، شادپیمایی گروه‌های مردمی و هیئات مذهبی شیراز امروز، 27 اسفندماه از دو مسیر به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین حدائق، قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امروز در نقاط مختلف استان به ویژه مرکز استان شاهد حرکت کاروان‌های خودرویی و پیاده‌روی شاد مهدوی بودیم که بحمدلله با حضور مردم به نحو مطلوب برگزار شد.

وی با تصریح اینکه دو مسیر برای حرکت کاروان خودرویی و پیاده‌روی شاد مهدوی در نظر گرفته شده بود، اضافه کرد: حرکت کاروان پیاده‌روی از سمت سه راه احمدی به سوی سه راه نمازی و حرم مطهر شاهچراغ(ع) و حرکت کاروان شادی از امام‌زاده ابراهیم به سمت چهار راه شاهزاده قاسم، همچنین از میدان ولیعصر(عج) در نهایت حرم مطهر احمد بن موسی(ع) صورت گرفت.

حدائق ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در مراسم شادپیمایی بیان کرد: خداوند عیدی همه را تعجیل در فرج حضرت ولیعصر(عج) قرار دهد، بحث انتظار فرج، مختص شیعه و اسلام نیست، در تمامی ادیان، همچون مسیح و یهود حتی ادیان غیرآسمانی موضوع انتظار برای آمدن منجی که دنیا را پر از عدل و داد می‌کند، مطرح است.

به گفته قائم مقام بنیاد مهدویت فارس اسلام به عنوان خاتم ادیان الهی، موضوع منجی را به صورت کامل مطرح می‌کند، خداوند می‌فرماید یعنی ای اهل ایمان، فرمان خدا و رسول و فرمانداران (از طرف خدا و رسول) که از خود شما هستند را اطاعت کنید.

حدائق تصریح کرد: با بصیرت در تمامی امور و عرصه‌های زندگی، باید زمینه حضور را فراهم آوریم، سپاه حق به دنبال و در رکاب امام زمان(عج) و سپاه دجال‌ها روبه‌روی امام می‌ایستند، یک طرف انقلاب اسلامی و طرف دیگر استکبار جهانی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: