کد خبر: 4010274
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

همزمان با سراسر کشور، مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور فرمانده سپاه فجر و تیم‌های شرکت‌کننده در استان فارس آغاز به کار کرد.

محمد صحت، رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، همزمان با سراسر کشور، مراسم افتتاحیه مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج امروز، 12 آبان‌ماه با حضور سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در محل کارخانه نوآوری شیراز برگزار شد.

محمد صحت، رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس در این مراسم گفت: سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان فارس طی روزهای 12 تا 14 آبان‌ماه برگزار می‌شود که کار اسکان تیم‌های شرکت کننده از نقاط مختلف استان از دیشب آغاز شده است.

وی با بیان اینکه گروه‌های شرکت‌کننده 48 ساعت فرصت دارند تا در موضوعات مطرح شده آثار خود را ارائه دهند، گفت: رهبر معظم انقلاب اخیراً در سخنانی بر ضرورت تولید محتوا و پرداختن به آن در فضای مجازی تأکید داشتند و فرمودند که افراد زیادی در جامعه هستند که متخصص در این کار هستند و می‌توان از ظرفیت آنان استفاده کرد به همین دلیل با استفاده از اجرای چنین برنامه‌هایی به دنبال تحقق منویات معظم‌له هستیم.

صحت، یکی از مهم‌ترین اهداف این برنامه را استعدادیابی توصیف کرد و افزود: در حین مسابقه هر تیم شرکت کننده دارای راهنماست که در طول مسابقه آنان را راهنمایی می‌کنند و در پایان هم استعدادهای درخشان شناسایی شده تا بتوانیم در آینده با آنان ارتباط برقرار کنیم.

رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر بیان کرد: این رویداد در بخش‌های بازی‌های تلفن همراه، نرم‌افزارهای تلفن همراه و پویانمایی شامل موشن گرافیک، کمیک موشن کات اوت دو بعدی و استاپ موشن) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تیم‌های برتر مرحله استانی به مرحله کشوری رویداد که در هفته بسیج برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد، گفت: مراسم اختتامیه مرحله استانی 14 آبان‌ماه در محل برگزاری رویداد برگزار خواهد شد که در آن از هر رشته سه تیم برگزیده تجلیل خواهیم کرد البته تنها تیم‌های اول هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: