کد خبر: 3969412
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص شعار سال گفت: به واسطه فرمان تصریحی مقام معظم رهبری و نیز تصویب خوب برنامه‌های محرومیت‌زدایی، امیدواریم امسال خیلی بهتر از سال گذشته بتوانیم موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان برداریم.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 15 اردیبهشت‌ماه در نشست طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و رونمایی از قفل‌های صنایع کوچک تبدیلی استان فارس که با حضور سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در شیراز برگزار شد، گفت: به واسطه فرمان تصریحی مقام معظم رهبری و نیز تصویب خوب برنامه‌های محرومیت‌زدایی، امیدواریم امسال خیلی بهتر از سال گذشته بتوانیم موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان برداریم.

وی تأکید کرد: بسیج سازندگی به‌هیچ عنوان قصد تصدی‌گری ندارد، بلکه تسهیلگر در حوزه مأموریت سازمان‌های اجرایی است که با کار جهادی در جهت محرومیت‌زدایی فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه فجر افزود: ما افتخار می‌کنیم به عنوان سپاه فجر در بسیج سازندگی در تصویب بودجه محرومیت‌زدایی استان، نقش محوری داشتیم این یکی از دستاوردهای ارزشمندی است که امسال متفاوت در سال‌های پیش انجام شد.

بوعلی با بیان اینکه ما بر اساس ظرفیت شهرستان ها را تعریف می‌کنیم تا بر اساس آن‌ها حمایت شهرستانی را داشته باشیم، تصریح کرد: راه‌اندازی صنایع تبدیلی کوچک یکی از این نوع حمایت های سپاه است.

به گفته فرمانده سپاه فجر فارس، برای تحقق این مهم، آنچه که باید مد نظر باشد، کمک به کسانی است که می‌خواهند در این عرصه ورود کنند و برای این كار بسیج سازندگی با احصا و اولویت‌بندی این افراد و مشکلاتشان با معرفی به سپاه، به حل معضلات و رفع مشکلات آن‌ها می‌پردازد.

سردار بوعلی تصریح کرد: آنچه که کار سپاه را از همه کارهای اجرایی دیگر متفاوت می‌کند همین كار در رده‌های مختلف و فرمان و فعالیت همه فرماندهان در کف میدان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: