کد خبر: 3956797
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
استاندار فارس با یادآوری نام‌گذاری سال جاری، خواستار جذب كامل اعتبارات مصوب «جهش تولید» در این استان شد.

به گزارش ایكنا از فارس، عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس امروز، 10 اسفندماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این استان با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: باید تلاش كنیم تا اعتبارات مصوب جهش تولید به‌صورت كامل جذب شوند.

وی با تأكید بر ضرورت جذب كامل كمك‌های فنی و اعتباری در این بخش به فعالیت‌های اشتغالزایی در این استان در راستای تحقق جهش تولید اشاره كرد و گفت: تعهد ایجاد اشتغال ما ۵۳ هزار شغل در استان فارس بوده که از این تعداد تاکنون  ۳۳ هزار شغل محقق شده است.

رحیمی همچنین با اشاره به فعالیت‌های كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: این كارگروه تاكنون اقدامات خوبی در حل مشكلات واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان انجام داده است كه باید این فعالیت‌ها بیشتر معرفی و اطلاع‌رسانی شوند.

استاندار فارس همچنین فعال‌سازی معادن غیر فعال را از دیگر فعالیت‌های موفق در این زمینه عنوان كرد و گفت: از ظرفیت‌های بالای این بخش باید کامل بهره‌گیری کرد و در این زمینه به روش‌های نوین بهره‌برداری نیازمندیم.

وی در پایان با ذكر این نكته كه بانك‌ها اعتبارات مردمی را در اختیار دارند و به‌همین دلیل نسبت به منافع عمومی هم باید تعهد داشته باشند، گفت: بانك‌ها باید به دنبال مشتریان اثرگذار بوده و از تولیدكنندگان حمایت كنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: