کد خبر: 3931844
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، پژوهش‌های انجام شده در كشور را مکمل همدیگر برشمرد و گفت: برای پیوند پژوهش‌ها و اتصال آن‌ها به یکدیگر از ظرفیت بسیج دانشجویی استفاده شود.

به گزارش ایكنا از فارس، محمدکاظم کاوه پیشقدم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس امروز، 7 آبان‌ماه در نشست هم‌اندیشی رؤسا، معاونان پژوهشی دانشگاه استان و دانشجویان بسیجی با معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور و نمایشگاه توانمندی و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: پژوهش و علم به‌عنوان یکی از تأکیدات پیامبر اسلام(ص) و مقام معظم رهبری، جزئی از برنامه‌های بسیج قرار گرفته که برپایی این نشست و نمایشگاه و مراکز تحقیقاتی به صورت هدفمند مؤید این مطلب است.

وی با بیان اینکه بسیج به‌عنوان شجره‌ای که از سوی امام راحل بنیان‌گذاری شده، امید دنیای اسلام را همواره زنده نگه داشته است، افزود: هرجایی که نهال بسیج کاشته شده، خیال مسؤلان و مردم در خصوص حل مشکلات و مسائل راحت شده است.

کاوه پیشقدم با اشاره به ورود بسیج دانشجویی به حوزه علم و فناوری، بر پیوند پژوهش‌ها تأکید و اضافه کرد: فعالیت و کار صورت جزیره‌ای یکی از آفات کارها در کشور است از این‌رو برای حل این مشکل با استفاده ظرفیت نهاد مقدس بسیج و مردمی بودن آن می‌توان پژوهش‌ها را پیوند داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ادامه داد: در زمینه صادرات باید اندیشه‌هایی داشته باشیم که صادرات را در کشور بالا برده و با توجه ظرفیت کشور تبدیل به یک قدرت اقتصادی در دنیا شویم.

کاوه پیشقدم، پژوهش‌های انجام شده در كشورمان را مکمل همدیگر دانست و تصریح کرد: بسیج با استفاده از فکر، ذهن و انگیزه خود می‌تواند این انسجام در زمینه پیوند پژوهش را به‌وجود آورد. بسیج دانشجویی می‌تواند در حوزه تولید، اقتصاد و.. نقطه اتصال را با دانشگاه را به‌وجود آورد، گفت:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در پایان با اشاره به فعالیت سفارتخانه رژیم منحوس صهیونیستی در کشورهای عربی گفت: فعالیت این سفارتخانه در کشورهای عربی به فروپاشی اسرائیل کمک می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: