کد خبر: 3902664
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
۱۵۰ بسته حمایتی با همکاری انجمن حمایت زندانیان و همت خیرین بین خانواده‌های زندانیان نیازمند در مسجد و آرامگاه نور شیراز توزیع شد.

به گزارش ایكنا از فارس، بعد از برگزاری مراسم روز ملی «نسیم مهر» ( حمایت از خانواده زندانیان) در فضای مجازی، تعداد ۱۵۰ بسته حمایتی با حضور دادستان عمومی و انقلاب شیراز، مدیرکل زندان‌های فارس، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان و جمعی از خیرین مسجد و آرامگاه نور شیراز بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان شیراز توزیع شد.

حیدر آسیابی، دادستان عمومی و انقلاب شیراز امروز، 13 خردادماه در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از خیرین گفت: با انجام کار خیر و خداپسندانه در مساجد و دستگیری از نیازمندان، امیدواریم شاهد رونق مساجد در همه زمینه‌ها باشیم.

وی افزود: در جامعه اقشار آسیب‌پذیر وجود دارد اما خانواده‌های زندانیان به دلیل نداشتن سرپرست بیش از سایر افراد مستحق کمک و حمایت هستند.

اسحاق ابراهیمی، مدیرکل زندان‌های فارس نیز در این مراسم از کمک‌های مؤمنانه خیرین در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری قدردانی کرد.

یادآور می‌شود، خیران نیکوکار می‌توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب سیبا انجمن حمایت زندانیان شیراز نزد بانک ملی ۰۱۰۵۶۸۴۸۶۴۰۰۱ واریز كرده و یا به شماره کارت بانک ملی۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۷۸۹۰ به‌نام انجمن حمایت زندانیان شیراز کارت به کارت كنند.  

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: