کد خبر: 3889943
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز از شناسایی 125 مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس و افزایش مبتلایان به 1408 نفر خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 19 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران از شناسایی 125 مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان فارس خبر داد و گفت: از 984 نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های تشخیصی، 125 مورد مثبت گزارش شده که با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به 1408 نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه در 24 ساعت گذشته 4 مورد فوتی به دلیل ابتلا به کروناویروس در استان گزارش شده است، افزود: تاکنون 40 نفر در استان جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست دادند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز بیان کرد: 653 نفر از مبتلایان به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و 418 نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همتی از عموم مردم فارس خواست تا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضرور را جدی بگیرند، زیرا تا زمانی که مردم بدون توجه به موازین بهداشتی در حال تردد هستند، ویروس کرونا نیز در حال انتقال است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: