کد خبر: 3886350
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز با بیان اینكه فرهنگ بسیج برگرفته از مکتب وحی و ائمه اطهار(ع) و منطق آن برگرفته از قیام سیدالشهدا(ع) است، گفت: این فرهنگ و تفکر هر جا ورود کرده، بن‌بست‌ها را از بین برده است.

به گزارش ایكنا از فارس، مرتضی خسروانی، فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) امروز، 28 اسفندماه در حاشیه توزیع 55 سری جهیزیه در شرق شیراز گفت: بسیج یک سازمان نظامی صرف نیست بلکه یک فرهنگ، آرمان و اراده بوده  که در طول عمر با برکت انقلاب منشأ خیر و برکات زیادی برای کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس یکی از عوامل اصلی نجات کشور بود و اگر در آن دوران تفکر بسیجی وجود نداشت شاید قافیه جنگ را می‌باختیم، ادامه داد: فرهنگ بسیج برگرفته از مکتب وحی و ائمه اطهار(ع) و منطق آن برگرفته از قیام سیدالشهدا(ع) است، فرهنگ و تفکری که هر جا ورود کرده، بن‌بست‌ها را از بین برده است.

خسروانی با بیان اینکه طی روزهای گذشته دشمن به دنبال تلقین ضعف در کنترل بیماری شایع شده در کشور(کووید19) بوده است  و از این راه قصد داشته به کشور ضربه بزند اما با هوشیاری مردم این نقشه دشمنان خنثی شد، گفت: سپاه و بسیج همواره برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم و نیز افزایش توان و اقتدار ایران اسلامی در مقابل دشمنان آماده است و حضور مستمر دارد.

وی با تأکید بر اینکه خدمت به محرومین جامعه و محرومیت‌زدایی از مناطق دورافتاده سند افتخار بسیج است، افزود: خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت از چهره مناطق دور افتاده کشور و برقراری عدالت اجتماعی از جمله برکات انقلاب اسلامی است که باید قدردان نظام اسلامی باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت احم بن موسی(ع) شیراز بیان كرد: رفع فقر و زدودن غبار محرومیت از مناطق دور افتاده مورد تأکید همیشگی مقام معظم رهبری است‌ و در این راستا بسیج پیشقدم بوده است.

زارعی، از تهیه و توزیع 55 سری جهیزیه بین خانواده­های کم ‌برخوردار در شرق شیراز که شامل یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباس­شویی و فرش است خبر داد و یادآور شد: این مهم به همت بسیج سازندگی ناحیه و با کمک خانواده­ها و خیرین محقق شد.

خسروانی در پایان از فعالیت شبانه روزی بسیجیان جهت ضد عفونی کردن شرق شیراز جهت کنترل بیماری کووید19 اشاره کرد و گفت: کاروان توزیع جهیزیه با رعایت اصول بهداشتی کامل راه­اندازی شد و وسایل تهیه شده به دست نیازمندان در شرق شیراز رسید.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: