برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی با سبک جدید در فارس
کد خبر: 4221013
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۴

برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی با سبک جدید در فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس، یکی از برنامه‌ریزی‌های این اداره‌کل را برگزاری یادواره‌های شهدای دانش‌آموز و فرهنگی به سبک و سیاق جدید عنوان کرد.

فرشید قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش فارسبه گزارش ایکنا از فارس، فرشید قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش فارس امروز، 22 خردادماه در جمع اعضای کمیته شهدای دانش‌آموز و فرهنگی کنگره ملی ۱۵ هزار شهید استان فارس اظهار کرد: تلاش داریم برنامه‌های یادواره شهدا با سبک و سیاق جدید انجام شود لذا با این نگرش برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی افزود: برگزاری مسابقاتی با عنوان شهید دانش‌آموز، محمدرضا کشاورز با حضور گروه‌های ۵ نفره و با موضوع بازطراحی کردن وقایع دوران دفاع مقدس که به صورت کلاسی و مدرسه‌ای برگزار و مستندسازی خواهد شد، یکی از این برنامه‌ها است.

رئیس کمیته شهدای دانش‌آموز و فرهنگیان کنگره ملی ۱۵ هزار شهید استان فارس تصریح کرد: برنامه‌های گرامیداشت یادواره‌های شهدا که با شکل و محتوایی خلاقانه و با محوریت دانش‌آموزان در سطح استان انجام می‌شود، در کشور بی‌نظیر است.

قاسمی با بیان اینکه در طرحی نو، دانش‌آموزان دلنوشته‌هایی را با عنوان «اگر من شهید شوم» ارائه می‌دهند، افزود: هدف اصلی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست که این روش‌ها بسیار موثر است لذا شایسته است سایر دستگاه‌ها با آموزش و پرورش همکاری کنند.

انتهای پیام
captcha