اجرای پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری مهم‌ترین راه کسب درآمدهای پایدار است
کد خبر: 4220578
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۸

اجرای پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری مهم‌ترین راه کسب درآمدهای پایدار است

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز، اجرای پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری را مهم‌ترین راه کسب درآمدهای پایدار در بحث مدیریت شهری دانست.

علیرضا اسکندری، عضو شورای شهر شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، علیرضا اسکندری، رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز امروز، 20 خردادماه در نشست مشترک سازمان سرمایه‌گذاری با شهرداران مناطق، معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری شیراز اظهار کرد: امروز عمده دغدغه شهرداری‌های مناطق موضوع درآمد است؛ حال‌آنکه اجرای پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری مهم‌ترین راه کسب درآمدهای پایدار است.

وی افزود: بسیاری از پروژه‌های بزرگ شهر شیراز که امروز مورد استقبال شهروندان هم قرارگرفته است، با مشارکت سرمایه‌گذار و مجموعه شهرداری ساخته‌شده است و این نشان می‌دهد شیراز ظرفیت مناسبی برای حضور سرمایه‌گذار و اجرای پروژه‌های کلان دارد.

اسکندری با تأکید بر ضرورت توجه جدی‌تر و همگانی به موضوع سرمایه‌گذار، گفت: تشکیل و راه‌اندازی اتاق ویژه سرمایه‌گذاری در شهرداری‌های مناطق و حضور و بازدیدهای هفتگی مجموعه شورا، نشان از توجه و عزم جدی مدیریت شهری در رونق سرمایه‌گذاری دارد.

انتهای پیام
captcha