رئیس‌جمهور منتخب در خط فکری رهبری حرکت کند
کد خبر: 4220525
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷
در گفت‌وگو با ایکنا مطرح شد

رئیس‌جمهور منتخب در خط فکری رهبری حرکت کند

مسئول عقیدتی ـ سیاسی پشتیبانی منطقه ۲ نزاجا بر ضرورت پیگیری پروژه‌های ناتمام دولت سیزدهم که به‌دلیل شهادت رئیس‌جمهور برجای مانده است تأکید کرد و گفت: تمام علاقه‌مندان به کشور و نظام امیدوار هستند دولتی روی کار بیاید که مانند دولت شهید جمهور گوش به فرمان فرامین رهبری باشد و در خط فکری ایشان حرکت کند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریحجت‌الاسلام والمسلمین محسن عبدی، مسئول عقیدتی ـ سیاسی پشتیبانی منطقه ۲ نزاجا در گفت‌وگو با ایکنا از فارس با اشاره به در پیش‌ رو بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: انتخابات این دوره از آن جهت بسیار مهم است که کارها در دولت قبل به دلیل شهادت رئیس‌جمهور ناتمام باقی ماند و بسیاری از شعارها و پروژه‌هایی که دولت وعده داده بود یا در حال اجرا هستند و یا نیاز به پیگیری و رسیدگی دارد.

وی ادامه داد: اگر فکر و نگرش دیگری قدرت را به دست بگیرد، طبیعتاً ناهماهنگی‌هایی به‌وجود خواهد آمد. جامعه ایران نیاز به دولتی دارد که بتواند شعارهای وعده داده شده را پیگیری کند و آن‌ها را ادامه دهد.

عبدی بیان کرد: تمام علاقه‌مندان به کشور و نظام امیدوار هستند دولتی روی کار بیاید که مانند دولت شهید جمهور، گوش به فرمان فرامین رهبری باشد، در خط فکری ایشان حرکت کند و بتواند با اتمام وعده‌های دولت قبل، طعم شیرین محقق شدن شعارها را به مردم بچشاند.

وی با اشاره به دشمنی‌هایی که علیه کشور و مردم ایران وجود دارد، گفت: دشمنان مشغول فعالیت هستند تا ثابت کنند مردم ایران از حاکمیت فاصله گرفته‌اند و مشارکت ضعیفی دارند. نیت شوم دشمنان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

مسئول عقیدتی ـ سیاسی پشتیبانی منطقه ۲ نزاجا با تأکید بر حمایت و پشتیبانی نیروهای نظامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران از انتخابات، گفت: نیروهای ارتش و نیروهای نظامی با تمام نفرات در انتخابات شرکت خواهند کرد، کما اینکه در انتخابات گذشته، نظامیان در پای صندوق‌های رأی حضور داشتند که آمار خیره کننده و قابل توجهی در این عرصه وجود دارد. این افتخاری برای نیروهای نظامی، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی و خصوصاً نیروهای زمینی است.

عبدی از برگزاری جلسات و وبینارهای توجیهی در زمینه انتخابات در مجموعه نزاجا خبر داد و افزود: هم‌اکنون مشغول برنامه‌ریزی‌ و برگزاری جلسات و وبینارهایی هستیم که خانواده‌ها را توجیه می‌کنیم تا با بصیرت و هوشیاری به مسئله انتخابات و انتخاب کاندید اصلح بپردازند و مشتاقانه در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند.

وی تأکید کرد: خط‌‌دهی‌هایی که در جلسات صورت می‌گیرد در چارچوب استاندارد خواهد بود و صرفاً یک شخص خاص معرفی نمی‌شود. ما اصولی را در نظر داریم و آن را تبیین می‌کنیم، مخاطب ما با درایت و بصیرتی که دارد می‌تواند فرد اصلح را انتخاب می‌کند.

انتهای پیام
captcha