برپایی میز خدمت اقتصادی در شیراز
کد خبر: 4143322
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴

برپایی میز خدمت اقتصادی در شیراز

نخستین جلسه میز خدمت اقتصادی با موضوع بررسی مشکلات فعالان اقتصادی فارس در اتاق بازرگانی این استان در شیراز برگزار شد.

میز خدمت اقتصادی، اتاق بازرگانی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، نخستین جلسه میز خدمت اقتصادی با موضوع بررسی مشکلات فعالان اقتصادی با دستگاه‌های اجرایی استان با حضور مرتضی شریفی، مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری فارس امروز، 3 خردادماه در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد.

در  این جلسه مشکلات ۱۰ واحد تولیدی و صنعتی با دستگاه‌های اجرایی استان بررسی شد و طی تماس‌های تلفنی با مدیران مربوطه دستگاه‌های اجرایی در فارس در خصوص ارائه راهکار برای رفع مشکل واحدهای تولیدی با قید فوریت اقدامات لازم انجام و تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ شد.

همچنین در این جلسه عمده مشکلات مطرح شده از سوی واحدهای تولیدی در خصوص ترخیص کالا از کمرگ شیراز ، بروکراسی اداری و استعلام‌ها برای سرمایه‌گذاری به ویژه در پروژه‌های توریسم درمانی در شیراز، مشکلات دریافت تسهیلات از سوی بانک‌های استان، مطالبات فعالان بخش خصوصی از دستگاه‌های دولتی و عدم پاسخگویی به نامه‌ها از سوی دستگاه‌های دولتی استان عنوان شد.

علاوه بر این‌ها در این جلسه پس از طرح موضوع، پیگیری به صورت تلفنی با مدیر دستگاه اجرایی مربوطه مطرح و انجام شد و پس از پایان این جلسه رییس اتاق بازرگانی فارس بر رصد و پیگیری موضوعات تا حل و نتیجه نهایی تاکید کرد.

انتهای پیام
captcha