کد خبر: 4088972
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷

«مشق احسان» برای 12 هزار دانش‌آموز نیازمند فارس

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس از توزیع 12 هزار و 500 بسته لوازم‌التحریر و ملزومات آموزشی در قالب طرح «مشق احسان» میان دانش‌آموزان نیازمند استان خبر داد.

حسین پور نورعلی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی ستاد اجرای فرمان امام (ره) فارس، حسین پور نورعلی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) فارس امروز، 9 مهرماه با بیان اینکه دانش‌آموزان بی بضاعت در این استان، چشم انتظار حمایت یاریگران مهربان و نوع دوست هستند، گفت: طی آئینی با حضور نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز ۱۲ هزار و ۵۰۰ کیف و بسته نوشت‌افزار در قالب طرح «مشق احسان» بین دانش‌آموزان محروم و کمتر برخوردار استان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای تهیه این تعداد بسته‌های آموزشی، مبلغ ۵ میلیارد تومان هزینه شده که ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان است، افزود: این بسته‌ها که شامل کیف و لوازم‌التحریر است و برای تمامی مقطع تحصیلی در نظر گرفته شده است که بیشتر در حاشیه شهر‌ها و روستا‌های استان توسط گروه‌های جهادی توزیع می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس تصریح کرد: این دانش‌آموزان توسط گروه‌های جهادی شناسایی و با اولویت مناطق کم برخوردار هدف‌گذاری شده است.

پور نورعلی در ادامه تصریح کرد: در راستای کمک‌های مومنانه از ابتدای امسال حدود ۱۱ هزار بسته معیشتی به ارزش بالغ بر ۶ میلیارد تومان بین افراد نیازمند و بی بضاعت استان توزیع شده است.

وی همچنین از اعزام یک‌هزار نفر به کربلای معلی در اربعین حسینی خبر داد و گفت: ۳۰۰ نفر زائراولی بصورت مستقیم اعزام شدند و به تعداد ۷۰۰ نفر نیز کمک هزینه داده شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha