کد خبر: 4088244
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹

ایجاد تحول در جامعه با حمایت از نمایش‌های مذهبی

فرزندان شهید محمد اسلامی‌نسب، یکی از شهدای پرافتخار و شاخص دوران دفاع مقدس استان فارس بر ضرورت حمایت از نمایش‌های مذهبی به منظور ایجاد تحول در جامعه تأکید کردند.

نمایش میدانی «محشر»، شیراز، شهید محمد اسلامی‌نسببه گزارش ایکنا از فارس، ابوذر اسلامی‌نسب، فرزند شهید محمد اسلامی‌نسب، یکی از شهدای شاخص و پرافتخار دوران دفاع مقدس استان فارس امروز، 5 مهرماه در محل اجرای نمایش میدانی «محشر» در شیراز که با محوریت سیره پدر بزرگوارش به نمایش درآمده است، گفت: در نمایش «محشر» به عنوان یک صحنه واقعی و زنده شاهد روایت خوبی از روز محشر و معاد هستیم.

وی تصریح کرد: «محشر» نمایشی عالی و قوی است و صحنه‌ها، جلوه‌های ویژه و موضوع نمایش منحصر به فرد است و از تمام دست‌اندرکاران محشر تشکر و قدردانی می‌کنیم.

اسلامی‌نسب ادامه داد: در قسمتی که اسم شهید اسلامی‌نسب و حضور وی در جبهه و جنگ بود بسیار اثرگذار و به واقعیت نزدیک بود و یک تصویر ملموس از دفاع مقدس را به تصویر کشید.

فرزند شهید اسلامی‌نسب اضافه کرد: بحث محشر و قیامت به ویژه برای نوجوانان و جوانان در این نمایش میدانی به خوبی روایت می‌شود و باید شاهد اجرای بیشتر چنین نمایش‌هایی در شهر شیراز باشیم.

سمیه اسلامی‌نسب، دختر شهید اسلامی نسب هم گفت: محشر بسیار جالب و جذابی است و در شرایط کنونی یک امر به معروف خوب برای جامعه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه در این نمایش به موضوع نماز بیشتر می‌توان پرداخت، تصریح کرد: تاثیر فرهنگی چنین نمایش‌هایی بسیار اثربخش است و «محشر» یک امر به معروف به روایت تصویر زنده است و می‌تواند در ایجاد تحولات در جامعه موثر واقع شود.

اسلامی‌نسب ادامه داد: به بحث دفاع مقدس در محشر به خوبی پرداخته شده و شجاعت شهدا را به تصویر کشیده شده است و ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و با حفظ حجاب رهروی راه شهدا باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha