کد خبر: 4088098
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳

غزلسرایی شاعران فارس در «عطش عشق»

همزمان با هفته دفاع مقدس، عصر شعر ملی «عطش عشق» در فارس در قالب سه نشست شعرخوانی «زخم‌های پرنیانی» با حضور شاعران و ادیبان استانی برگزار خواهد شد.

عصر شعر «عطش عشق»، هفته دفاع مقدسبه گزارش ایکنا از فارس، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در قالب عصر شعر ملی «عطش عشق» کتابخانه‌های عمومی استان فارس با مشارکت سازمان‌های فرهنگی و هنری استان، محافل شعر «زخم‌های پرنیایی» را برگزار می‌کنند.

 این برنامه به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با همراهی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، آستان مطهر شاهچراغ(ع) و بیست و چهارمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و مقاومت استان برنامه‌ریزی شده است که در قالب سه نشست در شهرهای شیراز، کوار و لامرد با حضور غلامرضا کافی، دبیر محفل ادبی قند پارسی و جمعی ار شاعران نامور استان فارس برگزار می‌شود.

نشست اول در شهر شیراز روز چهارشنبه، 6 مهرماه ساعت 16 در دارالعباده آستان مطهر شاهچراغ(ع) است و پس از آن، نشست دوم روز هفتم مهرماه ساعت 10 در شهر کوار و نشست سوم نیز هفتم مهرماه ساعت 20 در شهرستان لامرد اجرا می‌شود.

یادآور می‌شود، عصر شعر ملی «عطش عشق» از ویژه برنامه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است که به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان‌های مختلف برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha