کد خبر: 4087825
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶

ضرورت تکریم ارزش‌های دفاع مقدس در مدارس

مدیر حوزه‌های علمیه فارس با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جامعه گفت: باید ارزش‌های دفاع مقدس را در مدارس تکریم کرده و ارزش‌های آن دوران را به نسل جدید انتقال دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی، مدیر حوزه‌های علمیه فارسبه گزارش ایکنا از فارس، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه امین فاطمةالزهرا(س) شیراز امروز، 2 مهرماه با حضور مدیر حوزه‌های علمیه فارس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی، مدیر حوزه‌های علمیه فارس در این مراسم با بیان اینکه این مدرسه یکی از مدارس موفق در اجرای طرح «امین» بوده است، گفت: در دو سه سال سال گذشته که کرونا محدودیت‌هایی را به وجود آورد عرصه تعلیم و تربیت و نظام آموزشی دچار آسیب‌های جدی شد، اما با تدابیری که اندیشیده شد و مقابله‌ای که جهادگران در عرصه سلامت جامعه انجام دادند این بیماری کنترل شد و امسال با جدیت مدارس به صورت حضوری کار خود را آغاز می‌کنند.

وی اضافه کرد: امروز دانش‌آموزان در مقاطع مختلف با جدیت در مدارس حضور پیدا کرده‌اند، امیدواریم سالی توام با درخشش دانش‎‌آموزان را داشته باشیم.

مدیر حوزه علمیه فارس با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جامعه بر ضرورت بزرگداشت این ایام به ویژه در مدارس تأکید کرد و گفت: باید ارزش‌های دفاع مقدس را در مدارس تکریم کرده و ارزش‌های آن دوران را به نسل جدید انتقال دهیم.

استوار میمندی در پایان از مسئولان آموزش و پرورش که شرایط حضوری بودن را با رعایت شرایط بهداشتی فراهم کردند، تقدیر کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha