کد خبر: 4078698
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴

خدمت‌رسانی ۲ هزار دانشجوی فارس در مناطق کم‌برخوردار

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از خدمت‌رسانی 2 هزار دانشجوی جهادگر استان در ایام تابستان در قالب قرارگاه دانشجویی عهد خدمت در مناطق کم‌برخوردار خبر داد.

سعید یوسفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، سعید یوسفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، امروز، 26 مردادماه در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی دانشجویی این استان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت پس از برگزاری قرارگاه عهد خدمت در نوروز امسال و نقش ویژه آن در محرومیت‌زدایی، قرارگاه دانشجویی عهد خدمت در تابستان با هدف گسترش تعداد دانشگاه‌های فعال در حرکت‌های جهادی و با مشارکت نهادها و دستگاه‌های اجرایی متولی راه‌اندازی شد.

وی افزود: مدیریت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان فارس در تابستان امسال در عرصه‌های سلامت، عمرانی، اقتصادی، دامپزشکی، تربیت و آموزش، فرهنگی، کمک‌های مؤمنانه و... ذیل یک قرارگاه اصلی عهد خدمت دانشجویی استانی و به واسطه 14 قرارگاه فرعی در مناطق کم‌برخوردار استان نقش‌آفرینی می‌کند.

یوسفی ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده بالغ بر 2 هزار دانشجو از استان فارس در ایام تابستان در قالب قرارگاه دانشجویی عهد خدمت به مناطق کم برخوردار اعزام می‌شوند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس تصریح کرد: در انتخاب عرصه‌های خدمت‌رسانی دانشجویان، نیاز واقعی مردم و منطقه هدف در نظر گرفته شده است.

وی با تأکید بر انسجام، تعمیق و ترویج حرکت‌های جهادی برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: اردوهای جهادی دانشجویی تابستان با شعار «می‌سازیم تا ساخته شویم» برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha