کد خبر: 4068815
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱

هیئت‌های مذهبی محور وحدت باشند

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه این شهرستان جزو یکی از مناطق تلفیقی است، از هیئت‌های مذهبی این شهرستان خواست تا محور وحدت در این منطقه باشند.

دیدار شورای هیئات مذهبی لارستان با فرماندار به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، اسحاق شاکری، رئیس جدید هیئت‌های مذهبی شهرستان لارستان به اتفاق اعضای این هیئت امروز، 14 تیرماه با داریوش دهقان، معاون استاندار و فرماندار ویژه دیدار و گفت‌وگو کردند.

فرماندار ویژه لارستان در این دیدار، شورای هیئت‌های مذهبی را یک رکن مهم در این حوزه برشمرد و گفت: این شورا باید تکیه‌گاه و محور وحدت هیئت‌های مذهبی در شهرستان باشد و در بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات، نیازسنجی هیئت‌ها و نظارت‌ها، میدان‌داری کند.

وی تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی شهرستان همانند مراسم‌ عزای اهل بیت(ع)، در مناسبت‌های جشن و شادی نیز باید گرمابخش محفل اهل بیت(ع) باشند.

دهقان با تأکید بر اینکه در جشن و شادی ائمه(ع) به ویژه اعیاد بزرگ پیشرو باید روح شادی و طراوت و سرزندگی اعمال شود، گفت: ایام محرم و صفر امسال هم با توکل بر خدا و میدان‌داری شورای هیئت های مذهبی با شکوه خاصی همچون سال‌های گذشته در سطح شهرستان برگزار شود.

یادآور می‌شود، در این نشست همچنین سیدرسول راست خدیو، عبدالکریم ناطقی و حامد نیاوند دیگر اعضا هیئت مذهبی شهرستان نیز حضور داشته و به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :