کد خبر: 4056088
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با شیوع کرونا، از دهمین روز متوالی بدون فوتی کروناویروس در استان فارس خبر داد.

دیدار فرمانده نیروی انتظامی فارس با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، سیدوحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 20 اردیبهشت در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی فارس که به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی سلامت برگزار شد، با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های مجموعه سلامت فارس در مقابله با بیماری کووید۱۹، از دهمین روز متوالی بدون فوتی کروناویروس در استان خبر داد.

وی این موضوع را حاصل تلاش مدافعان سلامت در کنار مشارکت مردم فارس در زمینه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همکاری آن‌ها با مجموعه سلامت استان به ویژه در زمینه واکسیناسیون کرونا دانست.

حسینی همچنین گفت: نیروی انتظامی همواره برای حفظ امنیت در کشور تلاش می‌کند و سلامت و امنیت به عنوان دو اولویت مهم خدمت رسانی در جامعه، در کنار یکدیگر معنا می‌یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: در سایه ایجاد نظم و امنیت است که مردم می‌توانند با آسودگی زندگی و در جامعه فعالیت کنند و مجموعه سلامت نیز با آرامش خاطر به مردم و بیماران خدمت‌رسانی کنند.

حسینی با بیان اینکه نعمت امنیت در جامعه حاصل رشادت‌های نیروی انتظامی است، افزود: نیروهای انتظامی با ایجاد امنیت به سلامت روان جامعه کمک می‌کنند و در کنار سلامت روان، سلامت جسم معنی پیدا می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: